P.P.H.U "Sakiewka"

Firma P.P.H.U „Sakiewka” została założona w 2005 roku. Od początku swej działalności zajmujemy się wyłącznie sprzedażą detalicznych wyrobów skórzanych oraz skóropodobnych. Sprzedawane przez nas produkty charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, doskonałą jakością i perfekcyjnym wykonaniem. Nasza oferta jest ciągle urozmaicana i poszerzana. Podążając za zmieniającymi się trendami mody nasza firma stara się dotrzeć do klientów o najbardziej wyszukanych gustach.

Firma posiada dwa punkty sprzedaży na terenie Nowego Sącza, w który zapewnia miłą i kompleksową obsługę klienta, pomoc w wyborze produktów, jak również gwarancję wysokiej jakości sprzedawanych produktów.

OFERTA

Nasze sklepy oferują Państwu produkty galanterii skórzanej takie jak : teczki, torebki, portfele damskie i męskie, etui na dokumenty i klucze, paski, rękawiczki, kosmetyczki, a także duży wybór torebek i teczek z materiałów skóropodobnych. Ponadto w swojej ofercie posiadamy plecaki, torby sportowe, torby turystyczne, walizy podróżne, parasole. W naszych sklepach znajdą również Państwo wykonane ręcznie artystyczne obrazy oraz zegary ze skóry i bambusa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszych punktach sprzedaży.

Kontakt

P.P.H.U.
„Sakiewka”
33-300 Nowy Sącz
ul. Plac Dąbrowskiego 4 Galeria Arkadia
ul. Magazynowa 1 Hala Gorzkowska